به نام خالق زیبایی ها

کارخانه صنایع روشنایی رضا در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید انواع چراغهای روشنایی آغاز نموده است.
در سال ۱۳۸۵ این کارخانه فعالیت خود را در حوضه محصولات الکترونیک آغاز نموده است .کارخانه صنایع روشنایی رضا به منظور ارتقای کیفی و کمی فروش محصولات این کارخانه اقدام به خریداری شرکت محمد الکتریک (واقع در میدان قائم شهر )و ادغام آن به عنوان دفتر مرکزی و نمایشگاه محصولات نموده است.
این کارخانه در دو فاز یک و دو ( فاز یک کیلومتر ۱ جاده کیا کلا قائمشهر به مساحت ۶۰۰۰ متر مربع و فاز دو شهرک صنعتی بشل به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع )با بیش از ۱۷۰ نفر پرسنل اداری-فنی و تولیدی اقدام به تولید بیش از ۲۷۰ قلم محصول اعم از چراغ های روشنایی (خانگی-اداری-صنعتی-پارکی/چمنی و … ) و محصولات الکترونیک لامپ هالوژن -چراغ اضطراری – ترانس مهتابی و کم مصرف و … ) نموده است .

کیفیت برتر + تنوع محصول = رضایت مصرف کننده

واحد فلز کاری
واحد فلز کاری

این واحد شامل دستگاههای برش (گیوتین و پلاسما)پرس ضربه ای و پرس بریک ،پرس های هیدرولیک فرم و پانچ و دستگاه های جوش و چرخ کاری می باشد

واحد شستشو و رنگ رزی
واحد شستشو و رنگ رزی

واحد شستشو تمام اتوماتیک مجهز به سیستم پاشش با عملیات شستشو چند مرحله ای برای نظافت -چربی گیری و فسفات قطعات برای حفظ آنها از خوردگی باعث چسبندگی هرچه بیشتر رنگ و کیفیت برتر رنگ آمیزی می شود.

واحد تزریق پلاستیک
واحد تزریق پلاستیک

در واحد تزریق تمام محصولات پلاستیکی از جنس Abc و پلی کربنات و…توسط دستگاه های مجهز تزریق پلاستیک با ظرفیت های ۱۵۰ گرم تا ۳ کیلو تولید می شود.